NORDE VIRSBŪVJU REMONTA UN KRĀSOŠANAS NODAĻA

1991 . gadā dibinātā SIA “Norde” ir viens no vadošajiem Latvijas auto tirdzniecības uzņēmumiem, kas ir oficiālais Nissan, Renault un Dacia pārstāvis. “Norde” kā ģimenes uzņēmums ar pasaules elpu jau vairāk nekā 25 gadus īsteno rūpīgi pārdomātu darbības stratēģiju, kas nodrošina klientu lojalitāti un biznesa panākumus “Norde”, kā arī uzņēmuma pārstāvētajiem zīmoliem.

“Norde” strādā ļoti ciešā sadarbībā ar visām Latvijā pārstāvētajām apdrošināšanas kompānijām un ļoti augstā un kvalitatīvā līmenī remontē visu marku automašīnu virsbūves.

Piedāvājam virsbūves un krāsošanas darbus jebkuram auto - ātri un kvalitatīvi! Mūsu pieredzējušie un profesionālie virsbūves remonta un auto krāsošanas darbu speciālisti, izmantojot modernāko aprīkojumu un jaunākās metodes, kā arī ievērojot ražotāja vadlīnijas un standartus, nodrošinās Jūsu auto atgriešanu sākotnējā vizuālā izskatā, garantējot auto funkcionalitāti, kāda tā bija pirms sadursmes.

“Norde” virsbūvju remonta un krāsošanas nodaļas profesionālā meistaru komanda parūpēsies par Jūsu auto remontu modernās un skaistās telpās.

  • Ērts pieraksts, skaidras izmaksas un operatīva remonta norise;
  • Jebkuras auto markas un modeļa virsbūvju darbi, piem., buktes, skrāpējumi, plaisas utt.;
  • Krāsotavā ir uzstādīta jauna krāsošanas kamera TERMOMECCANICA, kas ir aprīkota krāsošanai ar ūdens bāzes krāsām;
  • Automašīnu krāsošanai tiek izmantotas rūpnīcas GLASURIT ūdens bāzes krāsu jaunākās tehnoloģijas.

Ja Jūsu auto nokļūst satiksmes negadījumā un tam piemērots apdrošināšanas gadījums, pieprasiet savam apdrošinātājam remontu veikt SIA “Norde” autorizētā servisa virsbūvju remonta darbnīcā.

IZDEVĪGI! “Norde” piedāvā Jūsu automašīnai aprēķināt pirms remonta tāmi bez maksas, ja auto mašīna tiks remontēta Norde servisā!

SAZINIETIES AR NORDE VIRSBŪVES REMONTA UN KRĀSOŠANAS DARBU SPECIĀLISTIEM:

GUNĀRS FREIDENFELDS

Virsbūvju remonta un krāsošanas nodaļas vadītājs

Tālr.:26198101

E-pasts: gunars.freidenfelds@norde.lv


VIKTORS MARJEVS

Virsbūvju remonta un krāsošanas projektu vadītājs

Tālr.:29489231

E-pasts: viktors.marjevs@norde.lv


GUNTARS BĒRZIŅŠ

Virsbūvju remonta un krāsošanas nodaļas speciālists

Tālr.:29416624

E-pasts: guntars.berzins@norde.lv